Eren Bebeler Sarayı

TELEFON
0532 175 7077
ADRES
Hayriye Mh. Kışla Caddesi - No:30/B Siverek/Şanlıurfa
FİRMA HAKKINDA
YORUMLAR
FOTO GALERİ
KONUM

Eren Bebeler Sarayı diğer telefon numarası:

0414 552 1091


5 Ağustos 2013 yılında hayata gözlerini açan Eren Bebeler Sarayı, bebeklerin renkli dünyasında yepyeni bir heyecan yarattı. Bu renkli dünyaya atılan ilk adımlar her geçen gün daha da heyecanla atılmaya başladı. Dünyaya yeni gelen bir bebeğin heyecan ve gülümsemesine benzer bizim açılışımız. Çevremizde de bu şekilde bilindi.

Eren Bebeler Sarayı Mağazası Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde hizmet vermektedir. Merkezimiz Diyarbakır ilindedir. Hizmet verdiğimiz bölge olarak çocuk sayısı oldukça fazla olmasına rağmen nüfusa hitap eden kaliteli sağlam ürünler üreten bir mağaza bulunmamaktaydı. Bebeler sarayı, bu ihtiyaçtan ortaya çıkmıştır. Ortaya çıkışına bağlı olarak Türkiye’de hizmet veren en kaliteli markaların ürünlerini birinci elden çocuklarımıza sunmaya devam etmektedir. Ürünlerimiz birinci elden faturalı ve garantili olarak getirtilmekte ve tüketiciye de aynı ciddiyetle satılmaktadır.

Bebeler sarayı, Annenin ve bebeğin, doğum öncesinden başlayıp 11 yaşa kadar uzanan süreçteki tüm ihtiyaçlarını; kaliteli ürünler, güler yüzlü kadro, yüksek hizmet standartları, hesaplı fiyatlar, sınırsız bilgi ve alışveriş sonrası desteğiyle günün 24 saati hizmet veren bir firmayız.

 

Henüz yorum yapılmamış.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

Henüz resim eklenmemiş.

Firma konumu eklenmemiş.

  • GUNCELLEME:02 Temmuz 2017 2017
  • 0 YORUM
  • 890 KEZ OKUNDU