Şanlıurfa Elektrik Arıza | Firma Urfa

Şanlıurfa Elektrik Arıza

TELEFON
186
ADRES
Şanlıurfa Elektrik Bakım Tesisleri, Şanlıurfa
FİRMA HAKKINDA
YORUMLAR
FOTO GALERİ
KONUM

Şanlıurfa elektrik arızaları için iletişim bilgileri.

 1. Fatih güzel dedi ki:

  Güzel şehrimize yakışmayan bir enerji firması maalesef ,halen elektrik kesintileriyle şikayetlerin gelmesi oldukça utanılması bir durum ,umarım bir an önce ‘şehir’ tanımına uygun hizmet alabiliriz.

 2. Sevval dedi ki:

  Her gün her gün elektrik mi kesilir nasıl bir memleket ya! Bu kadar şikayete nasıl bu kadar duyarsız olunur! Telefon numaralarından bile ulaşılmıyor veremeyeceğiniz hizmeti üstlenmeyin!

 3. Sevval dedi ki:

  Her gün her gün elektrik mi kesilir nasıl bir memleket ya! Bu kadar şikayete nasıl bu kadar duyarsız olunur!

 4. Anonim dedi ki:

  … sözde 186 elektirik arıza elektrik gitti mı telefon lara cevap yok aydan aya mesaj atarlar fatura o kadar bu kadar sizin yapacağınız hizmetin ben ta …

 5. Süheyla Türk dedi ki:

  Tufiiiii suratınıza ya ben 6 ay oldu Urfa’da yaşıyorum, daha önce senelerce Muğla’da yaşadım orda yağan yağmurun haddi var hesabı yoktu, keza İstanbul’da aynı ama burda damla düşse elektrikleri kesiyorlar, bide gelen fatura kazık gibi ne lanet yer ya. Kaçak kullananları da allah ıslah etsin onların sıkıntısını ben niye çekiyorum kı*ımız dondu. Aranan numara direk hattan düşüyor. Nereye ulaşmamız lazım elektriktik hazretleri için? Şu ne işe yarar belli olmayan sitenizi başınıza çalın.

 6. Gül Fırat dedi ki:

  Allah belanızı wersin her gün elektrik gidiyo. 186 yı arıyoz onlarda cwp wermiyo bu nasl lanet bi yer. Hangi iletişim numarasını arıyozsak bu numara kullanılmamakta diyo. Hakkımızı helal etmiyoz. Werdiğimiz paralar zehir zıkkım olsun.

 7. Yusuf DEMİRCİ dedi ki:

  Allah sizi Kahru perişan eylesin inşallah. Elektirik faturanıza gününde yatırıyoruz, bir faturaya kulandığımızın iki katı fatura ödüyoruz, o paranın hayrını görmeyin ocağınıza Şivan düşsün inşallah.

 8. Sena dedi ki:

  Bu nasıl bir şehir ya Türkiye’nin en Doğusundan en batısına kadar yaşamış onlarca şehir görmüş birisi olarak daha önce böyle rezil bir yer görmedim sürekli elektrik kesintisi nedir ya gün 24 saat resmen 23 saatinde Yok kaçak kullananların bu kadar kesilmiyordur !!!!!

 9. Murat tulan dedi ki:

  Ben böyle lanet bi yer daha görmedim. Yağmur yağar yollar lağım gölü olur, yarim saatte bir elektrik kesilir. O da yetmez guya yeni yerlesim yeri olan karaköprüde dün akşamdan beri elektrikler yok. 11 saati gecti halen elektrik gelmedi. Sürekli gelip giden elektrik yüzünden elektronik eşyalar bozulmaya başladı. Size ödediğim paralar zıkkım olsun. Haketmiyorsunuz.

 10. Murat tulan dedi ki:

  Ben böyle lanet bi yer daha görmedim. Yağmur yağar yollar lağım gölü olur, yarim saatte bir elektrik kesilir. O da yetmez dün akşamdan beri elektrikler yok. 11 saati gecti halen elektrik gelmedi. Sürekli gelip giden elektrik yüzünden elektronik eşyalar bozulmaya başladı. Size ödediğim paralar zıkkım olsun. Haketmiyorsunuz.

 11. Ali Yıldırım dedi ki:

  10 saat elektrik kesintisi mi olur Osmangazi mahallesinde akşam 6dan bu yana elektrik kesintisi var kardeşim Eyyubiye değil Şanlıurfanın sözde elit mahallesi faturasını yatırmayan yok kaçak kullanan yok bu ne densizlik bir arıza 10 saatte gönderilmez mi sabah işe gideceğiz telefonları şarz edemedik yazıklar olsun

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

Henüz resim eklenmemiş.

Firma konumu eklenmemiş.

 • GUNCELLEME:28 Kasım 2017 2017
 • 11 YORUM
 • 7.811 KEZ OKUNDU