Yeni İzler Okulları

TELEFON
0414 316 1414
ADRES
Çamlıyayla Mah. 6312. Sok. No: 32 Karaköprü/Şanlıurfa
FİRMA HAKKINDA
YORUMLAR
FOTO GALERİ
KONUM

Yeni İzler Okulları (Ortaokul-Lise) diğer telefon numarası :

0542 316 1413


Yeni İzler Okulları, eğitim ve öğretime hayat boyu verilen değerin ve bu kavramlarla oluşabilecek değerli niteliklerin izinden gitmeyi tercih edenlerin okulu olmak üzere yola çıktı. Bu izlerin bizi götürdüğü değerli nitelikler; ancak insanı ve insan hayatını yücelten, insan kelimesini karşılayan ve dolduran bütün güzel ve etkileyici özellikler olarak açıklanabilir.

Yeni İzler Okulları’nı açma düşüncesi, hayatını bu izleri ve yarattığı değerleri takip etmeye adamış kurucu öğretmenlerimizin; bilgi ve deneyimlerine duyduğu güvenle birlikte, ortak değerlerde ve hedeflerde birleşmiş olmalarının verdiği güçle anlam kazandı ve büyük bir sorumlulukla hayata geçti.

Toplumda, eğitim ve öğretime en yakın mesafede duran öğrencilerimizin ve velilerimizin bir eğitim-öğretim kurumundan neler beklediklerini, zamanın getirdiği her gelişmenin sonucu olarak ortaya çıkan değişim kavramı içinde nelere ihtiyaç duyduklarını iyi anlayarak, en doğru ve etkin yöntemlerle eğitim ve öğretimde yeni izleri takip etmeyi bakış açımız olarak benimsedik.

Dünyada baş döndürücü bir hızla devam eden bilgi üretimi, bize sadece bilginin önemini değil; yeni olan, güncel olan ve ihtiyacımız olan bilgiye ulaşmamız gerektiği mesajını da veriyor. Bu bilgilere ulaşma yöntemlerinde de hızlı gelişmeler yaşanırken, zamanın en kıymetli kavram haline gelişi de büyük bir gerçek olarak karşımızda duruyor.

Bununla birlikte bütün dünya ölçeğinde insani değerlerin, adil olma duygusunun, toplumsal sorumlulukların, geleneklerle gelen köklü ve güzel özelliklerin uğradığı erozyonun yol açtığı büyük sıkıntıları gözlemliyoruz. Bu da bize sadece akademik bilgi ile istediğimiz sonuca ulaşamayacağımızı, değerler kavramının da üzerinde ne kadar önemle durmamız gerektiğini gösteriyor.

Yeni İzler Okulları; yönetimiyle, akademik kadrosuyla, destek hizmetleri personeliyle, eğitim ve öğretimin başarıyla sürdürülmesi için ihtiyaç duyulan bütün fiziksel özellikleriyle, sosyal alanları ve spor tesisleriyle, teknolojik altyapısı ve içerik programıyla okul kavramına getireceği yeni bakış açısını güçlendirmek için hazırlanıyor.

Henüz yorum yapılmamış.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

Henüz resim eklenmemiş.

Firma konumu eklenmemiş.

  • GUNCELLEME:17 Haziran 2017 2017
  • 0 YORUM
  • 1.036 KEZ OKUNDU